Zbrojovka na domácím hřišti po úvodním vítězství nad Pardubicemi zdolala i další druholigový celek Znojmo 1:0 rychlou brankou Lukáše Vraštila z druhé minuty.

"Oproti minulému utkání bylo vidět, že už týden pracujeme s míčem. Byli jsme jistější na balonu, měli víc šancí, paradoxně jsme ale na rozdíl od minulého utkání dali jen jeden gól. Ale to, do čeho se tlačíme, už ve hře je znát," řekl pro klubový web brněnský trenér Roman Pivarník.

Ve skupině B v Praze v Horních Počernicích se na úvod zrodila remíza. Po podzimu poslední tým první ligy Jihlava v premiéře pod novým trenérem Martinem Svědíkem vedla nad Hradcem Králové po půli 2:0, ale druholigový soupeř dvěma góly srovnal na 2:2. Za Vysočinu nastoupili dva testovaní zahraniční hráči – německý levý obránce Till Schumacher a čínský záložník Čou Ming Chao.