Už od poloviny ledna je pohřešovaný osmatřicetiletý Radek Banda z Brna. Zpravodajský portál BRŇAN poprosil o pomoc při hledání zástupce skupiny BRNO TYM – Jožka Daniel.

„Z domu odešel 5.1. a od té doby ho rodina neviděla. O pět dnů později to družka nahlásila na policii,“ popsal Daniel, který doplnil, že podle příbuzných žádný důvod ke zmizení neměl.

Přátelé pohřešovaného dokonce uspořádali pátrání na vlastní pěst ke konci ledna, vylepili letáčky, vyptávali se. „Co měl v den zmizení na sobě, nikdo neví. Naposledy byl viděn někde u Rocky baru v Benešově ulici,“ doplnil Daniel.

Radek Banda je evidován v databázi pohřešovaných na stránkách PČR. Podle popisu má černé vlasy, hnědé oči, prošedivělé vlasy. Je vysoký asi 190 cm a postavu má spíše obézní.

Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.