fbpx
21. 03. 2023 Dnes má svátek Radek

Muže v areálu firmy na Brněnsku přejel nákladní vůz, vyprostili ho hasiči

Nákladní auto dnes dopoledne přejelo muže v areálu firmy v Troubsku na Brněnsku. Pod předním kolem zůstal zaklíněný asi 20 minut. Vyprostili ho hasiči.
slozky-izs-zzsjmkcz

Foto:

ilustrační - ZZS JMK

Na webu hasičů o tom informoval jejich mluvčí Jaroslav Mikoška. Záchranáři muže převezli do nemocnice se středně těžkým poraněním, sdělila mluvčí jihomoravské záchranky Michaela Bothová. Okolnostmi nehody se zabývá policie.

Hasiči vyslali do průmyslového areálu v obci k nahlášené události krátce po 9:30 tři profesionální hasičské jednotky s pěti zásahovými vozy.

„Nejdříve vozidlo stabilizovali proti pohybu a následně pomocí hydraulického zvedáku a vyprošťovacího zařízení kolo a vozidlo přizvedli. Zraněného se podařilo vyprostit přibližně za 20 minut od příjezdu jednotek na místo události,“ upřesnil Mikoška.

Záchranáři na místo vyslali i vrtulník, ten ale odlétal prázdný, pozemní převoz zraněného byl podle mluvčí vzhledem ke vzdálenosti od nemocnice a stavu pacienta dostačující.

„V péči jsme měli muže středního věku, ošetřili jsme jej a se středně těžkými poraněními jsme jej vezli k další péči do traumacentra Fakultní nemocnice Brno,“ dodala Bothová.

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT