fbpx
30. 05. 2023 Svátek má Ferdinand

Rozzuřený muž rozmlátil přístřešek zastávky ve Slatině, potřeboval prý vybít vztek

Foto:

MP Brno

Dvaapadesátiletý Brňan údajně ve vzteku zdemoloval nedávno přístřešek zastávky na Mikulčické v brněnské Slatině. Poškodil skleněnou výplň přístřešku zastávky a rozbil odpadkový koš. Zpravodajský portál BRŇAN o tom informovala mluvčí brněnských strážníků Jana Pokorná.

Svědci případu na místo zavolali okamžitě strážníky, ti po příjezdu v blízkosti téměř zničené zastávky viděli dvaapadesátiletého muže, který se choval agresivně.

„Energicky rozhazoval rukama, vykřikoval různé vulgarity a v ruce držel nějaký předmět. Přesto si před strážníky sám okamžitě lehl na břicho a dal ruce za záda. Hlídka okamžitě muži nasadila pouta,“ popsala Pokorná.

Jeho řádění bylo naprosto důsledné, téměř všechny skleněné výplně přístřešku jsou rozbité. Střepy byly rozsypané v širokém okolí zastávky a poblíž se povalovaly potrhané papírové plakáty a odpadky. Betonový odpadkový koš byl na dvě části. Kus ležel opodál ve vozovce.

„Zadržený muž nezapíral a strážníkům řekl, že je naštvaný, proto si zlost vybil na zastávce a koši. Přítomní svědci jen potvrdili, že jeho agresivita byla značná,“ uzavřel Pokorná.

 

Líbí se mi

1
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT