fbpx
29. 03. 2023 Dnes má svátek Arnošt

S koncem vztahu se nedokázala vyrovnat, tak se k muži v centru Brna připoutala

Foto:

ilustrační - Pixabay

Láska dokáže mít různé podoby, růžové brýle snad nasadil každý z nás. Horší je, když se vztah rozpadne a jeden z dvojice to nedokáže přijmout. Můžou se dít různé věci. Svědčí o tom i čtvrteční případ, který řešili brněnští strážníci v severozápadní části Brna.

„Po telefonátu na linku 156 přijeli do ulice, kde stál na chodníku sedmatřicetiletý muž a těsně vedle něj o několik let mladší žena. Když hlídka přišla blíž, uviděla, že jsou k sobě připnutí policejními pouty,“ popsal situaci mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Nejprve působili oba úplně klidně a žena podotkla, že jde o jejího bývalého milence, se kterým měla dlouhý vztah, a on ho náhle a bez jakéhokoliv varování ukončil.

Hlídka městské policie na místě oslovila svědka a ten popsal, že slyšel vřískot, a potom uviděl, jak žena na muži visí a bije ho do ramen i krku. Hned nato se mu údajně neúspěšně pokusila připoutat k noze a dál křičela a kopala kolem sebe.

„Dvojice k sobě byla v době přítomnosti hlídky připoutaná rukama. Žena ale odmítala, že by se k muži připnula, a stejně tak vinu odmítal on. Strážníci je pomocí svého klíče rozpoutali a přivolali i hlídku státní policie. Žena totiž muži údajně opakovaně dělá naschvály i v blízkosti jeho bytu a sama přiznala, že její hlavní snahou je komplikovat mu život,“ doplnil Ghanem.

Republikoví policisté vyloučili spáchání trestného činu a případem se proto budou zabývat úředníci ve správním řízení. Ženě, která byla stále rozrušenější, strážníci několikrát nabídli přivolání zdravotníků. Rázně to ale odmítala a nakonec zatelefonovala svému kamarádovi, v jehož doprovodu brzy odešla.

Líbí se mi

1
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT