Fotbalisté Brna v 11. kole druhé ligy prohráli v Opavě 1:2 a v neúplné tabulce zůstali třetí. Zbrojovka, účastník minulé sezony nejvyšší soutěže, nebodovala podruhé za sebou. Čtvrtá Vlašim stejným výsledkem podlehla v Kroměříži a utrpěla první porážku v druholigové sezoně.

Skóre otevřel hostující Alijagić, Slezané pak duel otočili

Brněnský tým už ve třetí minutě poslal do vedení Alijagič třetím gólem za poslední čtyři kola. Za čtvrt hodiny vyrovnal Vaněček a v 60. minutě dokonal obrat domácích Málek. Hostům poté zkomplikoval situaci Kronus vyloučením po druhé žluté kartě. Opavští bodovali počtvrté za sebou a polepšili si na páté místo.

Zavadil rozhodl v nastaveném čase

Ani kroměřížský nováček nezačal dobře a v páté minutě si vstřelil vlastní branku Jaroň. Ještě před pauzou však vyrovnal Cupák a po změně stran ve třetí minutě nastaveného času rozhodl Zavadil. Díky němu je Kroměříž desátá.

Líšeň neprohrála šest utkání za sebou

Líšeň na svém hřišti remizovala 0:0 s Táborskem. Jihočeši čekají na vítězství čtyři kola a jsou šestí. Brněnskému mužstvu, které protáhlo šňůru bez porážky na šest utkání, patří sedmá pozice.