Závody motocyklového mistrovství světa v Brně navštívilo v průběhu tří dnů celkem 171.230 diváků, což je o zhruba o 48 tisíc méně než před rokem, kdy se Velká cena České republiky vrátila po pěti letech do seriálu. Letos se ale poprvé jelo v netradičním červnovém termínu, dříve se na Masarykově okruhu závodilo o prázdninách. Informaci o návštěvnosti zveřejnil promotér šampionátu. „Celková návštěva je vzhledem k netradičnímu termínu i mimořádně náročným teplotám číslo, kterého si vážíme. Vnímáme ho s opravdovým respektem ke všem, kteří přišli podpořit jezdce přímo na tribuny. Chtěl bych za to fanouškům velmi poděkovat,“ uvedl předseda představenstva Creditas Autodromu Brno Karel Hubáček v tiskové zprávě. Historickým maximem je…
Závody motocyklového mistrovství světa v Brně navštívilo v průběhu tří dnů celkem 171.230 diváků, což je o zhruba o 48 tisíc méně než před rokem, kdy se Velká cena České republiky vrátila po pěti letech do seriálu. Letos se ale poprvé jelo v netradičním červnovém termínu, dříve se na Masarykově okruhu závodilo o prázdninách. Informaci…¨

