HC Kometa Brno

Kometa posiluje obranné řady. V Brně podepsal zadák Filip Pyrochta

28. 5. 2019

Kometa v přestupovém období rozhodně nelení a přivádí posilu do svých zadních řad. Brněnský dres bude nově oblékat dvaadvacetiletý třebíčský rodák Filip Pyrochta, který hrál za Liberec a několik let také bojoval v zámořských soutěžích.

Celý článek

Odstartoval jubilejní 10. ročník Hokejových víkendů

20. 5. 2019

Úvod desátého ročníku nabídl pestrou paletu tréninků a her. Zaměření bylo zejména na bruslařské dovednosti (hrany, půlměsíce, odšlapování, přechody).

Celý článek

Brno chce pořídit novou strojovnu chlazení v hale Rondo, ta stávající dosluhuje

8. 5. 2019

Náklady se předpokládají skoro 33 milionů korun, částku by mělo pokrýt město, částečně dotace, ale také půjčka z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Celý článek

Z Vítkovic míří do Komety po Jakubu Lvovi další útočník Lukáš Kucsera

4. 5. 2019

Po příchodu Jakuba Lva hlásí Kometa další posilu do ofenzivy. Z Vítkovic do Brna míří na hostování sedmadvacetiletý útočník Lukáš Kucsera.

Celý článek

Libor Zábranský končí na střídačce Komety, chce svoji energii vynaložit na výstavbu nové haly

19. 4. 2019

Ačkoliv sezóna skončila pro Kometu teprve v sobotu, brněnský klub se již nyní připravuje na extraligový ročník 2019/2020. První změna se týká střídačky. Majitel klubu Libor Zábranský končí v pozici hlavního kouče. O jeho nástupci se jedná.

Celý článek

Sezóna hokejistů brněnské Komety je u konce, co bude dál?

14. 4. 2019

Vyrovnanou semifinálovou bitvu ovládli Bílí Tygři z Liberce, kteří na jihu Moravy zvítězili v šestém zápase 1:3 a proměnili tak svůj postupový mečbol. Jediný gól Komety v jejím posledním utkání vstřelil šest sekund před první sirénou útočník...

Celý článek

Kometa podlehla Bílým Tygrům, do finále postupuje Liberec

13. 4. 2019

Šesté semifinále na brněnském ledě nabídlo opět skvělou hokejovou podívanou. Do vedení se dostali ve třetí minutě hosté zásluhou Tylera Redenbacha, ještě v první třetině ale Kometa dokázala vyrovnat, když se šest sekund před koncem úvodní části...