HC Kometa Brno

Hala brněnské Komety nebude stát na místě velodromu, ale u pavilonu Z

20. 2. 2019

Nové místo je podle radních lepší z hlediska napojení na městskou hromadnou dopravu a navíc je tu větší prostor pro parkování.

Celý článek

Po těsné výhře v Třinci přivítá dnes Kometa doma Hradec Králové

19. 2. 2019

Brněnské hokejisty čeká dnes těžký zápas proti hradeckému Mountfieldu, jenž momentálně vykazuje výtečnou formu. Podaří se Kometě přerušit sérii výher třetího týmu tabulky?

Celý článek

V repríze loňského finále udržel Čiliak čisté konto a tak Kometě stačila jediná trefa ke zisku tří bodů

18. 2. 2019

Třetí zápas od návratu, druhá výhra a první vychytané čisté konto. Brankář Marek Čiliak po svém příchodu do Komety nenechává nikoho na pochybách o své formě.

Celý článek

Kometa dnes míří do Třince. Oceláři doma nyní 2x prohráli, povede se Brňanům prodloužit tuto sérii?

17. 2. 2019

Mužstvo brněnské Komety se během pěti dnů potřetí pustí do boje o důležité body. Nedělní 45. kolo zavede modrobílé na led třineckých Ocelářů. Třinec poslední dvě domácí utkání prohrál a v tabulce se propadl na čtvrté místo.

Celý článek

Kometa proti Pardubicím vyválčila výhru v prodloužení. Zůstává šestá

16. 2. 2019

Jediný gól v normální hrací době dala Kometa v oslabení. Po herně skvělé první třetině se opět Brňané střelecky trápili, bod navíc zařídil až v prodloužení Peter Mueller, který vede tabulku střelců extraligy.

Celý článek

Po reprezentační přestávce se Kometa opět představí domácímu publiku. Do Brna zavítají poslední Pardubice

15. 2. 2019

Po středečním zisku bodu v Mladé Boleslavi se brněnský tým představí po dlouhé době opět před svým publikem. Do DRFG areny zajíždí nevyzpytatelné Pardubice, které se sice krčí na posledním místě tabulky, ale v poslední době vykazují solidní formu...

Celý článek

Kometa v letošní sezóně ani na počtvrté neporazila Mladou Boleslav. Na jejím ledě získala alespoň bod

14. 2. 2019

Hráči brněnské Komety ve středu zamířili na led Mladé Boleslavi, tento zápas pro obě mužstva znamenal už čtvrtý letošní vzájemný duel, Kometa z těchto zápasů vyválčila první bod. Do brány se poprvé od svého návratu postavil Marek Čiliak.

Celý článek

Stránky