HC Kometa Brno

Sezóna hokejistů brněnské Komety je u konce, co bude dál?

14. 4. 2019

Vyrovnanou semifinálovou bitvu ovládli Bílí Tygři z Liberce, kteří na jihu Moravy zvítězili v šestém zápase 1:3 a proměnili tak svůj postupový mečbol. Jediný gól Komety v jejím posledním utkání vstřelil šest sekund před první sirénou útočník...

Celý článek

Kometa podlehla Bílým Tygrům, do finále postupuje Liberec

13. 4. 2019

Šesté semifinále na brněnském ledě nabídlo opět skvělou hokejovou podívanou. Do vedení se dostali ve třetí minutě hosté zásluhou Tylera Redenbacha, ještě v první třetině ale Kometa dokázala vyrovnat, když se šest sekund před koncem úvodní části...

Celý článek

Doma to musíme urvat, burcuje Martin Zaťovič před šestým duelem

12. 4. 2019

Kometa je po prohře 2:5 na pokraji vyřazení, a pokud chce postoupit do finále, musí teď Severočechy dvakrát porazit.

Celý článek

Pátý zápas série dopadl lépe pro Liberec, Kometa teď musí doma vyhrát

12. 4. 2019

Zatím nejvyšším rozdílem prohrála Kometa v pátém zápase semifinále play off extraligy. V Liberci podlehla domácím 2:5.

Celý článek

Kometa Brno: Od podnětu starosty Židenic se distancujeme

10. 4. 2019

Starosta městské části Brno-Židenice Aleš Mrázek požaduje dodatečný trest pro libereckého obránce Martina Ševce za zásah holí ve čtvrtém utkání semifinále play off hokejové extraligy na ledě Komety Brno.

Celý článek

Starosta z Brna požaduje dodatečný trest pro libereckého Ševce

10. 4. 2019

Celý článek

Čiliak věří, že Kometa opět ukáže svou sílu a v sérii odpoví

8. 4. 2019

Podruhé budou muset hokejisté mistrovské Komety Brno v semifinálové sérii s nejlepším týmem dlouhodobé části Libercem dohánět ztrátu.