fbpx
22. 03. 2023 Dnes má svátek Leona

Brněnská sportoviště mohou lidé využít po Vánocích zdarma

Brňané budou mít v pracovním týdnu mezi Vánoci a Novým rokem možnost využít městská i některá komerční sportoviště zdarma. Pro děti jsou připravené i zkušební lekce některých sportů a vodní atrakce.
20170303103521

Foto:

redakce (MOŠ)

Vzhledem k očekávanému velkému zájmu však pořadatelé z městské společnosti Starez-Sport prosí občany, aby se předem registrovali na internetu, kdy chtějí přijít. Na tiskové konferenci to dnes řekla mluvčí společnosti Michaela Radimská.

Sportovní areály budou otevřeny od 27. do 29. prosince. "Dny sportovišť pořádáme již potřetí, ale letos poprvé je vstup zdarma a je to ve výjimečném termínu," uvedla Radimská.

Lidé mohou přijít do bazénu do Kohoutovic, za Lužánky, na Ponávku či na Kraví horu, kde bude otevřené i kluziště. Druhé přístupné kluziště bude za Lužánkami. Otevřené budou lázně na Rašínově, stadion Sokola v Kounicově ulici, hala Tesly na Lesné nabídne saunu, halu a posilovnu, volný vstup bude také na Hudy lezeckou stěnu na Vídeňské či na minigolf v nákupním centru Královo Pole.

"Rezervaci na některá sportoviště jsme spustili proto, aby nedošlo ke kolapsu při očekávaném velkém zájmu. Obvykle je interval pro návštěvu hodina či hodina a půl," řekl primátorův náměstek Petr Hladík (KDU-ČSL).

Zajímavostí při Dnech sportovišť bude například Mistrovství Brna v jízdě na tobogánu v Kohoutovicích, možnost vyzkoušet si paddleboardy, trampolíny či nafukovací chobotnici za Lužánkami.

zdroj: ČTK

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT