Basketbalistky KP Brno v semifinálovém zápase svého městského rivala přehrály a zvítězily jednoznačně 71:38. O Poločase už vedly královopolanky o 22 bodů a ve třetí čtvrtině Žabiny nedokázaly držet se soupeřkami krok. Trenér KP Brno tak mohl v závěru zápasu šetřit některé opory na finálový duel.

Ve druhém semifinále mírně favorizovaný Nymburk nestačil na Hradecké Lvice. Ty oplatily domácím hráčkám ligové prohry , výsledné skóre 84:68 svědčí o kvalitní útočné hře Hradce. Ve finále to hráčky KP Brno tedy rozhodně nebudou mít jednoduché.

Finálový duel začne v Nymburské sportovní hale v 18 hodin a pro fanoušky brněnského celku připravili zástupci klubu možnost jet povzbudit holky ve finále přímo do Nymburka. Autobus vyjede od haly Vodova v 15 hodin a pro fanoušky je zdarma!