Název letní scény Error 404 #notfound odkazuje k chybové hlášce, kterou znají uživatelé internetu. Chyba uplynulé divadelní sezony spočívala v přerušení spojení mezi živou kulturou a jejími konzumenty. Letní scéna situovaná vedle sokolského stadionu, kde BuranTeatr sídlí, má chybu alespoň částečně kompenzovat jak divadelníkům, tak publiku.

BuranTeatr pod širým nebem uvede například novou tanečně-pohybovou inscenaci Eight Cups and The Devil a derniéru představení Pan Polštář s Michalem Isteníkem v hlavní roli, které se na repertoáru udrželo 14 let. V plánu je také odložený druhý ročník festivalu nezávislé mimobrněnské scény Náplava.

Na venkovní scéně budou také hostovat brněnské soubory Mikroteatro, Divadlo Líšeň a Opera Diversa, pražské Depresivní děti touží po penězích nebo slovenský kolektiv Nástupište 1-12. Divadelní fakulta JAMU jako spolupořadatel uvede několik ze svých absolventských inscenací, ve kterých účinkují po téměř roční odmlce absolventi činoherního a muzikálového herectví.

Divadelní produkci doplní koncerty, výstavy nebo výtvarné instalace. Přesný program najdou zájemci na webu www.buranteatr.cz