Čísla jsou odedávna každodenní součástí našeho života. Chápeme je jako samozřejmé společníky, prosté cifry, které určují či popisují velikost, počet nebo násobek, tedy kvantitu. Jejich kvalita, jejich skutečný význam a potenciál nám však zcela uniká. Mnohé pak překvapí zjištění, že čísla v sobě ukrývají klíč k tajemství o každém z nás. Tajná moc čísel a numerologie je oblast, která hodně lidí zajímá a právě event na toto téma bude v sobotu 20. dubna hostit Kulturní dům RUBÍN v Žabovřeskách. Hlavním hostem bude česká spisovatelka, numeroložka a spirituální a korporátní koučka trvale žijící v Itálii Monika Ben Thabetová.

Moniko, jak to, že umíte takhle báječně česky?

Úsměv…já sice vypadám exoticky, ale v Česku – nebo lépe řečeno na Moravě jsem se narodila, prožila tady dětství i část svého dospělého života. Takže pro mě je čeština mateřštinou, která se nezapomíná.

Je pravda, že datum narození toho o nás dokáže hodně prozradit?

No jasně! Řeknete si, jsou to jen čísla – den, měsíc a rok narození. Ale každý máme to své jedinečné a neopakovatelné. Skutečně v číslech se skrývá obrovské poznání, jen ho umět objevit a pojmenovat. Stejně jako datum narození i každý člověk je jedinečný a nic není náhoda. A právě tahle jedinečnost Vás může posouvat dál, nebo Vás naopak v něčem blokovat. Říká se, že umím najít onu tenkou linku nepopsaného neznáma a dát ho do reálných souvislostí lidského života. Miluju svět čísel, energií, vibrací a vše, co se této oblasti týká, protože dennodenně vidím na příbězích mých klientů, že to vážně funguje.

Moniko, Vy jste nejen spisovatelka, numeroložka, ale také osobnostní a korporátní koučka? Je to pravda?

Ano, přesně tak to je. Myslím, že každý člověk by měl mít možnost rozvíjet své dobré vlastnosti a naplno využívat svých schopností a nenechat se jen tak smýkat životem. Každý lidský život je krátký, ale také krásný a plný možností. Někdy zažíváme horší, někdy lepší chvíle, ale hlavní je vědět, že síla věci měnit je pouze v každém z nás! To je právě ta věc, kterou se na přednáškách, eventech a „retrítech“ snažím lidem předávat – ukazovat cestu, tu jejich cestu a věřit si!

Takže teď v sobotu jste POPRVÉ se svým eventem Tajná moc čísel v Brně?

Ano, moc se na celou akci těším, protože spousta lidí zná mou knihu Tajná moc čísel a numerologie je oblast, která hodně lidí zajímá. Mám za sebou řadu nejrůznějších eventů a prezentací v zahraničí a poslední dobou i v České republice, tak proč se nevrátit do Brna, které v mém životě v minulosti sehrálo svou důležitou roli. Nad touhle akcí jsem dlouho s jednou svou kamarádkou přemýšlela a konečně nastal ten správný čas. Pro akci jsme společně vybraly jednak příhodné datum, ale i krásně opravený Kulturní dům RUBÍN v Žabovřeskách, kde na publikum čeká, doufám setkání, na které budou dlouho vzpomínat. Budeme se bavit, trochu se i něco učit, ale hlavně věřím, že si každý, kdo společně s námi tuhle akci zažije, odnese do svého života něco, co ho dokáže posunout dál!