Cirkus Jo-Joo zavede brněnské diváky do světa superhrdinů

Třetí zastávkou obnoveného turné Cirkusu Jo-Joo je jihomoravská metropole. S heslem cirkus nové doby představí publiku nové artistické a trenérské disciplíny v programu nazvaném Superhrdinové ve světě cirkusu.

  • Foto

    Archiv Cirkus Jo-Joo

Pod zářivě žlutým šapitó diváci zažijí dvě hodiny trvající program, ve kterém uvidí jedinečné výkony artistů, například akrobacii na drátku, plastickou akrobacii, ekvilibristiku, žonglování s kužely, a souhru člověka se zvířaty, například pumami americkými či tygry sibiřskými. To vše v provedení týmu artistů z České republiky, Rumunska a Mexika. 

„Nuda rozhodně na návštěvníky Cirkusu Jo-Joo nečeká. Představení totiž obsahuje bohatou scénickou výpravu, nové led osvětlení manéže a nový zvukový systém. Brněnskému publiku představíme jedinečnou show plnou  profesionálních výkonů propojených promyšlenou dramaturgií a příběhem,“ popsal Patrik Joo, ředitel Cirkusu Jo-Joo. „Samozřejmostí je zajištění bezpečného provozu za přísných hygienických podmínek. Dohlédneme na dodržování povinných rozestupů, k dispozici jsou stojany s dezinfekcí, stan je odvětrávaný,“ doplnil Patrik Joo.

Již tradičně se navíc zájemci mohou kdykoliv vydat i do zázemí cirkusu, kde navštíví cirkusovou zoo. Stačí se vypravit do lákavého světa cirkusu a užít si zdejší jedinečnou atmosféru. To vše a mnoho dalšího je pro diváky připraveno v rámci programu Superhrdinové ve světě cirkusu od 10. 9. do 11. 10. v Hněvkovského ulici naproti supermarketu LIDL pod šapitó Cirkusu Jo-Joo. Ve všední dny se představení konají v 17:30, v sobotu a v neděli v 11:00 a 15:00  hodin, neděli 11. 10. jen v 11:00 hodin. V pondělí a úterý se představení nekonají. Pokladna a cirkusová zoo jsou otevřeny denně od 10:00 hodin.

Fotogalerie: