Divadelní představení Lotrando a Zubejda v podání ochotníků z Hlíny opět přilákalo stovky diváků

O minulém víkendu mohli návštěvníci zhlédnout v premiéře divadelní představení Lotrando a Zubejda v podání hlínských amatérských ochotníků. 

  • Foto

    Ochotnické divadla při SDH na Hlíně

Hlínským divadelníkům se opět podařilo sehrát vynikající divadelní představení. Zdejší ochotníci si, jako při každém předchozím představení, do scénáře přihodili pár vtípků a legračních scének. Lesem tedy opět hřměly salvy smíchu a potlesk byl slyšet při každém pěveckém i hereckém výkonu.Místní umělci si do pohádky ke známým hitům z filmové pohádky přidali ještě několik vlastních. Celé představení ještě umocnily krásné kostýmy jak půjčené, tak doma vyrobené a samozřejmě ručně malované kulisy. Na jevišti byla k vidění oáza, sultánský palác, domov Drvoštěpa i loupežnické doupě.

Divadlo na Hlíně už se dávno stalo díky práci všech, herci počínaje, přes zvukaře, výrobce kulis a ostatních, záležitostí celé obce. A svými výkony, profesionalitou všech složek a úspěchem svých představení hodně vybočuje z ochotnického rámce. Pokud jste ještě nebyli na žádném z jejich představení, další šanci budete mít o víkendu 28. a 29.července.