Hlavní zápas tam obstará v Česku oblíbený zápasník z Uzbekistánu Machmud Muradov, který se utká s Diegem Gonzalezem ze Švédska. Organizace XFN byla na poslední chvíli nucena zrušit původní hlavní zápas večera, z turnaje totiž odstoupil Ľudovít Klein. Slovenský bojovník se nedostavil na vážení. Podle promotéra Petra Kareše ho trápí blíže nespecifikované vážné zdravotní potíže a jeho zápas s Ukrajincem Elnurem Velijevem se neuskuteční.

V hlavním zápasu večera se tak představí jedna z největších hvězd XFN Muradov. Devětadvacetiletý zápasník, který bojuje o smlouvu v prestižní světové organizaci UFC, má momentálně šňůru sedmi výher.

XFN nabídne i jeden duel žen, který obstará zápasnice s čerstvou zkušeností z organizace Bellator Petra Částková. Ta má za sebou dvě porážky a nelichotivou bilanci se pokusí napravit proti devětadvacetileté Ukrajince Vladislavě Javorské.

Organizátoři turnaje se museli v posledních měsících vypořádat s odchody několika zápasníků včetně hvězdného Karlose Vémoly, jenž dal přednost Oktagonu. V Brně se měl původně utkat s Martinem Šolcem, jenž nakonec nastoupí proti Mateuszovi Ostrowském z Polska. Vémola se v Ostravě poměří s Polákem Pawlem Brandysem.

Brněnský galavečer začne v 19:00.