Zatímco Ondřej je tváří festivalu už po několik let a sám moc rád do Brna jezdí, pro Lucii to bude na letošním veletrhu premiéra. Nicméně už nyní se oba připravují na společnou akci a v níže se můžete podívat na jejich virální video s pozvánku na Life!
Tak jako každý rok, se i letos pokusí společně s tanečníky pokořit taneční rekord v rámci veletrhu DANCE Life. Vloni tančilo na stejnou choreografii 2135 návštěvníků, jedná se tedy o vysoce nasazenou laťku. Také celková návštěvnost festivalu Life! byla v roce 2018 mimořádná, a to 51 350 osob.

V roce 2019 se na výstavišti opět objeví kola a všechno, co k nim patří. Sekce BIKE Life! bude umístěna v polovině pavilonu V, na expozicích najdou návštěvníci převážně elektrokola, ale také například silniční nebo MTB kola. K cyklistice bude patřit doprovodný program na pódiu a testovací dráha pro elektrokola a elektrokoloběžky. V pátek proběhne E-bike konference a prezentace českých výrobců cyklistického sortimentu CZECH MADE. V sekci BIKE Life! budou vystavovat zhruba dvě desítky firem.

Centrem sekce SPORT! Life bude tradičně pavilon V, kde jsou umístěni jednak vystavovatelé s cyklistickým sortimentem, jednak vystavovatelé sortimentu pro outdoor a pobyt v přírodě, fitness, běh, firmy prezentující zdravou výživu a vše pro zdravý životní styl. Expozice jsou prodejní, tedy už začátkem listopadu můžete myslet na Vánoce. Ve "Véčku" ještě najdete lezecké stěny, kmenové lezení, imitaci lezení ledů, bouldering, šplh a také adrenalinový skok z pětimetrové výšky. Součástí sekce SPORT Life! je závod freestyle BMX, závody ve šplhu na laně, mistrovství ČR v parkouru nebo boulderingové závody.

Jednou z novinek festivalu bude větší Family Hall, oblíbená hala s atrakcemi pro rodiny s dětmi. Sportoviště i zábavný park bude tentokrát umístěn do velkého kruhového pavilonu Z. Děti si budou moci vyzkoušet sporty a další aktivity pod vedením lektorů z klubů z Brna a Jihomoravského kraje.

Youtuberská show začne v sobotu ve 14:40 v pavilonu A1, bude pokračovat účastí youtuberů na tanečním rekordu a po jeho skončení v 16 hodin bude následovat autogramiáda, selfíčka a setkávání. Letos přijedou Fatty Pillow se svým parťákem Michal Holánem, Anička Šulc a House. Ke vstupu na program s youtubery stačí běžná vstupenka na festival Life!. K youtuberům se na autogramiádě přidají také hlavní hvězdy tanečního rekordu – Ondřej Sokol, Lucie Borhyová a Erika Stárková.