Kamarád neměl místo na parkování, tak mu muž z Brna nasprejoval na zem rezervaci. Dostane asi pokutu

  • Foto

    MP Brno

Podle brněnských strážníků, chtěl mladík potěšit svého známého a ulehčit mu strasti s hledáním parkování. Vzal to do svých rukou a na asfalt mu nasprejoval rezervaci parkování. Teď je podezřelý z trestného činu. Zpravodajský portál BRŇAN o tom informoval mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Samozvaného zhotovitele vodorovného dopravního značení se podařilo vypátrat brněnským strážníkům.  „Své tvůrčí schopnosti dal ve známost tím, že v Životského ulici údajně v sobotu dopoledne bílým sprejem na asfalt nastříkal slova RESERVE a OK a doplnil je ještě obrázkem a srdcem. Hlídka městské policie, která tam čerstvý výtvor uviděla, zjistila, že celá událost měla svědky a získali od nich bližší popis podezřelého,“ popsal Šoba.

Přibližně po třiceti minutách ho strážníci našli a oslovili. Zprvu sice odmítal, že se něčeho takového dopustil, vzápětí ale velmi nečekaně připojil vlastní zpětnou vazbu a sám od sebe řekl, že se mu to celkem povedlo.

„ K tomu následně doplnil i vysvětlení, že chtěl známému takto zařídit parkovací místo a srdíčkem prý vyjadřoval svou zamilovanost. Strážníci poté přivolali republikové kolegy a devětadvacetiletého muže jim předali jako podezřelého z trestného činu,“ uzavřel Šoba.