Dvě haly plné vystavených motocyklů, zážitková hala s testovacími jízdami, pavilon plný stánků s burgery a dalším občerstvením či závody kaskadérů na motorkách najdou lidé ode dneška do neděle na brněnském výstavišti. Veletrh Motosalon se do Brna vrací po čtyřech letech a pořadatelé počítají s návštěvností 50.000 lidí.

V pavilonech P a F představí více než 140 firem 300 značek motocyklů všech velikostí, čtyřkolek, doplňků a příslušenství. Doprovodný program a zážitková hala nabízející i testovací jízdy na strojích BMW jsou umístěné do pavilonu G1 a pavilon Z zaplní stánky s občerstvením pod značkou Burger Festival Arena.

„Očekáváme návštěvnost kolem 50 tisíc lidí. Tento mírný optimismus pramení z online předprodeje vstupenek,“ uvedl ředitel veletrhu Motosalon Petr Maliňák.

Souběžně s Motosalonem se na výstavišti konají i veletrhy ProDítě a Mobitex, vstupenka na Motosalon bude platit také na obě menší akce. Vstupenky na ProDítě a Mobitex ale na Motosalon neplatí.

Veletrh zahájí dnes ve 13:30 známé osobnosti v pavilonu F

„Můžete se tak těšit na tváře Motosalonu Davida Matáska, ambasadory Pepu Sršně a Adama Peschla, motorkáře Karla Abraháma, zpěváka Kamila Střihavku, herce a motorkáře Pavla Lišku a Honzu Revaie a krásné motorkářky a ambasadorky Katku Jandovou, Veroniku Hankocyovou a Ollie Roučkovou,“ vypočítal Maliňák.