Na dálnici D2 za Brnem havaroval kamion, úsek je uzavřený
Brno 6. ledna (ČTK) - Policie na zhruba pět hodin uzavřela dálnici D2 ve směru z Brna na Lanžhot. Důvodem je překládka a vyproštění kamionu, který tam v noci havaroval, uvedlo Ředitelství silnic a dálnic.
Foto:
mapio.net
Motoristé mají sjíždět u exitu 11 Blučina a zpět na dálnici najíždět v km 25 Hustopeče. Předpokládaná doba omezení je do 13:00.
Podle webu hasičů se nehoda stala po třetí hodině ráno. Kamion leží na boku. Řidič byl v době příjezdu hasičů mimo vozidlo, zraněn nebyl. Vůz převážel plastové profily.
Dopravu dnes ráno na jižní Moravě komplikuje také mlha, vyplývá z údajů na webu silničářů. Většina úseků je ale sjízdná bez omezení. Výjimkou jsou silnice druhé a třetí třídy na Blanensku, kde silničáři nabádají k opatrnosti.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Ministerstvo životního prostředí (MŽP) čeká další kolo jednání s bavorskými…
Zubní pohotovost v Brně se od ledna přesune z Úrazové…
Středoškoláci mohou od příštího roku zažít prostředí Mendelovy univerzity v…
Českou cenu za architekturu letos získal dětský hospic Dům pro Julii.…
Aktuální témata:
- Nová vyhláška o pyrotechnice silvestrovské ohňostr…
- Cats Brno se vrací do softballové Extraligy žen
- Na trati mezi Brnem a Přerovem bude od neděle pokr…
- Jeskyně Moravského krasu právě otevírají své nepří…
- Na jihu Moravy se dá o víkendu lyžovat jen na Břec…
- Policie začne prověřovat nesrovnalosti v počítání …
- MŽP: Prvních 35 tun nelegálního odpadu se z Brna z…
- NSS: Firmy z Agrofertu neměly kvůli Babišovu střet…
- Vedení ANO vyloučilo brněnské zastupitele, kteří n…
- FN Brno plánuje výstavbu několika nových pavilonů …
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
