Policie: Pomozte nám najít zloděje, ve Slatině sebral příruční sejf

  • Foto

    Indická restaurace GOA Slatina

Štěstí se koncem letošního ledna usmálo na dosud neznámého zloděje v brněnské Slatině. Tento mladík se zadními dveřmi vloupal do indické restaurace a uvnitř se poté choval velmi sofistikovaně. Intenzivně totiž prohledal celý podnik a vynaložené úsilí se mu nadmíru vyplatilo. „Našel totiž důmyslně schovaný a přišroubovaný příruční trezor. Vůbec se s ním nepáral, mechanický sejf ze zdi pohotově vytrhl. Získal tak velmi hodnotný benefit ve formě peněz a stravenek, kdy tak zloděj majiteli způsobil škodu převyšující 36 tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Petr Vala.

Strážcům zákona se podařily zajistit kamerové záznamy, na kterých je zachycen pohyb podezřelého. „Jestliže zloděje poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte nás na lince tísňového volání 158. Případně můžete přímo volat brněnským policistům z obvodního oddělení Brno – Židenice na telefonním čísle 974 623 562,“ doplnil Vala.

Pachatelem je muž ve věku kolem 25 až 35 let, hubené postavy, který měl protažený obličej a větší uši. Muž byl oblečený do světlé bundy, světlé mikiny aj tmavých kalhot. Na hlavně měl nasazenou kšiltovku a na nohou měl světlé sportovní boty s tmavým pruhem.

Fotogalerie: 
Zdroj: 
PČR