Při srážce dvou osobních aut v Brně se zranilo sedm lidí, tři z nich těžce
Foto:
redakce (VOR)
Při srážce dvou osobních aut v brněnské Bystrci se včera večer zranilo sedm lidí. Tři dospělí jsou zranění těžce, záchranáři převezli do nemocnice také tři děti, sdělila mluvčí jihomoravských zdravotnických záchranářů Michaela Bothová. Nehodu způsobil řidič, který nedal přednost v jízdě a následně měl pozitivní orientační test na drogy, řekl policejní mluvčí David Chaloupka. Další test v nemocnici však podle něj požití drog vyvrátil.
Auta se srazila po 18:30 ve Vejrostově ulici. „Zdravotníci ošetřili čtyři dospělé osoby, tři z nich se zranily těžce, jedna středně těžce,“ uvedla mluvčí. Záchranáři je odvezli na urgentní příjmy obou brněnských fakultních nemocnic. „Postarali jsme se také o tři děti, k vyloučení vážnějších zranění jsme je po ošetření transportovali do brněnské Dětské nemocnice,“ dodala Bothová.
Záchranářský dispečink podle Bothové vyslal k nehodě devět vozidel včetně velkokapacitní sanitky. „Z našeho pohledu se jednalo o mimořádnou událost prvního stupně,“ doplnila mluvčí.
- Vydáno dne:
-
- ,
- Autor:
- Monika Švehlová
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- V Brně otevírají venkovní kluziště, bruslí se už n…
- SAKO Brno uzavřelo smlouvu na třetí kotel ve spalo…
- V Brně v pátek začne festival sportu a zábavy Life…
- Zemřel aktivista Pecina, jenž dosáhl zveřejnění se…
- Část Brno-jih vybrala návrh, podle kterého se prom…
- Silnice na jižní Moravě jsou většinou mokré a s op…
- Archeologové pod budoucím JKC v Brně našli tisíce …
- Jihomoravská ODS si zvolila do čela Crhu, na celos…
- Nemocnice v Brně sjednotila očkování do jednoho ce…
- Lidovec Hladík nebude usilovat o křeslo brněnského…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
