Asiana se domáhá náhrady škody ve výši 20 milionů a tvrdí, že Student Agency zneužila své dominance na trhu. Podle Asiany se toho konkurent dopustil na přelomu let 2007 a 2008 tím, že jezdil za podnákladové ceny na trase Praha – Brno, aby vytlačil konkurenci. Společnost podnikatele Radima Jančury obvinění Asiany odmítá. Student Agency již v tomto případě dostala pětimilionovou pokutu od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Pokutu potvrdily i soudy, dopravce neuspěl ani se stížností k Ústavnímu soudu. Krajský soud před čtyřmi lety jednání přerušil, protože chtěl počkat právě na výsledek tohoto souběžného sporu vedeného u antimonopolního úřadu. Soudy v tomto případě potvrdily, že Jančurova společnost své dominantní postavení na trhu zneužila. Při příchodu Asiany srazila ceny jízdenek z Prahy do Brna na 50 korun. Poté, co Asiana z trhu odešla, se ceny zvýšily na 95 korun. Antimonopolní úřad při udělení pokuty uvedl, že není za nízké ceny, ale kvůli tomu, že jejich cílem bylo vytlačit z trhu konkurenci.

Asiana věří, že u soudu se žalobou na náhradu škody uspěje vzhledem k dosavadním rozhodnutím antimonopolního úřadu a poté i soudů.