Koalice dostala 34,45 procenta hlasů, druhé ANO mělo 21,46 procenta hlasů. Vyplývá to z webu Českého statistického úřadu.

Fiala pochází z Brna, v minulosti tam působil i jako rektor Masarykovy univerzity. V Brně je nyní na magistrátu koalice, jejíž součástí je ODS a KDU-ČSL. ODS má primátorku Markétu Vaňkovou, KDU-ČSL jejího prvního náměstka Petra Hladíka, který je i místopředsedou KDU-ČSL.

Za druhým ANO skončila třetí koalice Pirátů a STAN s podporou 18,63 procenta. V Brně mělo ještě podporu 7,40 procenta hlasů SPD. Naopak pod pětiprocentní hranicí skončila ČSSD, která je součástí brněnské koalice. Výraznější podporu straně nepřinesl ani lídr a bývalý primátor Brna Roman Onderka, místopředseda ČSSD, kterého v preferenčních hlasech přeskočila i dvojka kandidátky Kateřina Valachová, bývalá ministryně školství.

Volby vyhrála koalice Spolu s podporou 27,79 procenta hlasů, druhé ANO dostalo 27,12 procenta, třetí koalice Pirátů a STAN 15,62 procenta a čtvrtá SPD 9,56 procenta. Ze Sněmovny vypadla ČSSD a KSČM, nedostala se tam ani Přísaha.