fbpx
29. 03. 2023 Dnes má svátek Taťána

Spoře oděná žena obtěžovala v centru Brna lidi ve fastfoodu

Zákazníky v provozovně rychlého občerstvení v centru moravské metropole obtěžovala polonahá opilá žena. Když zablokovala vchod do fastfoodu, musela zasáhnout policie.
alkohol-pixabay

Foto:

ilustrační - Pixabay

S jednatřicetiletou ženou měl těžké pořízení personál rychlého občerstvení v centru Brna. Příslušnice něžného pohlaví dorazila do podniku začátkem týdne asi hodinu před půlnocí.

„Už to, že si přišla do provozovny pro jídlo oděná jen ve spodním prádle s bundou přehozenou přes ramena, vzbudilo značnou pozornost jejího okolí,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Podle něj nešlo přehlédnout ani hlučné a obtěžující chování návštěvnice. „Trpělivost došla obsluze v okamžiku, kdy žena zablokovala vchod do provozovny, takže ostatní zákazníci nemohli dovnitř ani ven,“ upřesnil Chaloupka.

Výtržnice se však podle mluvčího nezklidnila ani při příjezdu policistů, kteří proto museli použít donucovací prostředky a ženu zajistili. „Po provedení dechové zkoušky na alkohol jim bylo hned vše jasné, ženě totiž naměřili více než tři promile. Z bistra tak putovala k vystřízlivění rovnou na záchytku,“ dodal mluvčí policie.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT