Štědrý den v Brně? Byl poměrně klidný, hořel pouze jeden adventní věnec
Foto:
redakce (MOŠ) ilustrační
„Celkem se zranilo 10 osob. Hořel pouze jeden adventní věnec, který uhasili obyvatelé bytu před příjezdem hasičů. Čtyři zraněné odvezla záchranná služba z Jamolic po úniku oxidu uhelnatého z kotle na tuhá paliva. Naměřili jsme tam zvýšené koncentrace plynu CO,“ řekl mluvčí hasičů Jan Dvořák.
Požár, u kterého evidujeme předběžnou škodu ve výši 40 tisíc korun, jsme řešili v Drnholci včera o půl šesté ráno. Plameny a zplodiny hoření poškodily v rodinném domě televizi, nábytek a další vybavení.
„Další zraněné evidujeme u událostí, kde jsme otevírali uzavřené prostory nebo pomáhali s transportem pro záchrannou službu,“ doplnil Dvořák.
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Firma začala z Horních Heršpic odvážet část nelegá…
- Zubní pohotovost bude v Brně i na stomatologické k…
- Policie: Muž na Brněnsku vyráběl pervitin, žena dr…
- Průzkum: Obliba kapra na Štědrý den klesá, roste o…
- SurgalClinic otevírá v Brně pracoviště dlouhodobé …
- Nejlepším sportovcem Brna se poprvé stal fleretist…
- Letošek se podle klimatologa mohl zdát chladný, pa…
- Celníci odhalili na jihu Moravy nelegální výrobnu …
- Sledování trhlin v budově kina Scala v Brně potrvá…
- Muž na Brněnsku podle policie vyráběl pervitin, pr…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
