Taneční rekord na festivalu Dance Life padl. Na výstaviště přišlo 2 135 tanečníků

Od pátku je výstaviště centrem pohybu, tance, sportu a zábavy. A v sobotu se podařilo pořádajícímu týmu pokořit rok starý rekord v počtu tanečníků jednoho tzv. flashmobu.

  • Foto

    ilu, BVV

Za zvuků písně I Wanna Dance With Somebody od Whitney Huston se v pavilonu A1 v sobotu odpoledne hýbalo 2 135 návštěvníků festivalu Life! Společně s Andreou Verešovou, Ondřejem Sokolem a Romanem Šebrlem tak překonali taneční rekord. Děkujeme všem, kteří přišli. Těšíme se, jaké číslo to bude za rok.

Ovšem výstaviště celý víkend žije festivalem Life, a to nejen v pavilonu A. V "béčku" se "paří" počítačové a mobilní hry, ve kterých se bojuje o Mistra ČR. No a v pavilonu A v sobotu, ještě před tanečním rekordem, proběhlo setkání nejznámějších youtuberů se svými fanoušky. Převážně děti ve věku 7-13 let tak mohli získat dárky od svých idolů, pobavit se s nimi a udělt si selfie nebo se nechat vyfotit. 

Ale i v ostatních pavilonech to žilo a kdo se s nrodinkou na festival vypravil, určitě nelitoval. Adrenalínové záležotosti, jako lanová dráha u stropu pavilopnu V, skok z věže do nafukovacího obřího polštáře, nebo v "géčku" sportovní aktivity všeho druhu. Na výstavišti jste si prostě mohli užít víkend zábavy a pohybu!

Zdroj: 
Brňan (NEP)