fbpx
22. 03. 2023 Dnes má svátek Leona

V Brně si o volejbalový pohár zahraje Olomouc s Prostějovem. Brno skončilo v semifinále

Finále Final four volejbalového poháru si v neděli v Brně proti sobě zahrají hráčky Prostějova a obhájkyně prvenství z Olomouce. Poraženými semifinalistkami jsou Brno a Ostrava.
olomoucbrno

Foto:

VK KP Brno

V sobotním semifinále si na domácí palubovce hráčky KP Brno neporadily s favoritkami z Olomouce. Obhájkyně z hanácké metropole přijely na víkendový turnaj Final Four s jediným cílem . zopakovat loňské vítězství. A v semifinále brňankám nedaly nejmenší šanci. 

Trenér VKP Marek Rojko zhodnotil toto semifinále: "Velmi slušná byla naše přihrávka, ale my jsme neudělali body z útoku a nedokázali jsme podat. Bohužel jsme byli příliš často ve ztrátě pěti, šesti bodů a družstvo si pak už tolik nevěří. Otáčet zápas s Olomoucí je v takové chvíli moc těžké,“.

Brňanky ve všech setech tahaly za kratší konec. V podstatě neustále musely dotahovat náskok sopeřek a s takhle kvalitním družstvem, jakým nyní Olomouc je, to je nesmírně těžké. Zápas tedy skončil jednoznačnou výhrou hanaček 3:0 na sety. Jednotlivé sady: 14:25, 19:25, 15:25.

Druhé semifinále mezi Ostravou a Prostějovem bylo sice herně vyrovnaněješí, úspěšnými koncovkami setů jej ale favoritky z Prostějova dovedly také k jednoznačnému vítězství 3:0.

Prostějov s Olomoucí se tedy v neděli od 18:00 hodin utkají v Brněnské hale o Český pohár. Zápas o třetí místo se v této sotěži nehraje.

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT