fbpx
26. 03. 2023 Dnes má svátek Emanuel

V Masarykově onkologikcém ústavu v Brně vystoupí pěvecký sbor TJ Sokol Židenice

V úterý 10. prosince se v 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec ve 2. patře Švejdova pavilonu uskuteční vystoupení Ženského pěveckého sboru TJ Sokol Brno Židenice.
plakat-zidenice-10-12

Foto:

MOÚ

Pěvecký sbor se představí na svém zhruba hodinovém koncertu. Má v současné době zhruba 20 členek, vznikl v roce 1993 sloučením dvou těles. Od roku 1998 jej diriguje Mgr. Eva Holá.
Repertoár obsahuje skladby všech staletí – od skladeb klasických až po současné autory, zejména úpravy lidových písní. Sbor se zúčastňuje kromě jiného setkání sborů v Moravském Krumlově i celostátních přehlídek sokolských pěveckých sborů v Jihlavě a v Boskovicích. Vystupuje také při oslavách Sokola, Vítání jara (Brno – Soběšice), při různých výročích, v domovech důchodců, na vánočních i velikonočních koncertech, i při jiných příležitostech. 

Sbor patří k pravidelným účinkujícím v MOÚ a jeho vystoupení se setkává mezi pacienty i jejich přáteli s velkým ohlasem. Věřím, že tomu bude i tentokrát.
Úterní koncert připomene dobu předvánoční a tím je také dán program – převažovat budou koledy jak české, tak mezinárodní.

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT