Výdej ochranných pomůcek pro lékaře na výstavišti je do pondělí uzavřen
Foto:
ilustrační (pixabay)
Magistrát města Brna upozorňuje brněnské lékaře, že až do pondělí 13. dubna včetně, nebude na výstavišti probíhat výdej osobních ochranných pomůcek. Od úterý pak bude výdej fungovat v běžném čase od 9 do 17.
Výdejní místo osobních ochranných pomůcek pro lékaře funguje v pavilonu E, vjezd je umožněn branou č. 4. Obvykle je pavilon přístupný od pondělí do neděle od 9 do 17 hodin. Po dobu velikonočních svátků ovšem zůstane uzavřen.
„K odběru ochranných pomůcek je každý z lékařů předem vyzván e-mailem s přesným termínem. Prosíme lékaře, aby své e-mailové schránky kontrolovali. Zároveň doporučujeme, aby u sebe měli mobilní telefon z důvodu případného ověřování kontaktních údajů,“ popsalo v tiskové zprávě vedení Brna.
UPOZORNĚNÍ:
Pokud jste dosud nebyli vyzváni k vyzvednutí osobních ochranných pomůcek, kontaktujte MMB prioritně na e-mailu doktori@brno.cz, případně telefonicky na 773 768 070 či 702 088 811 (ve všední dny od 9 do 12 hodin).
NEJČTENĚJŠÍ
Exkluzivně pro Brňana
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
- Hospitalizaci onkologickým pacientům v Brně zpříje…
- Vánoční stromek v květináči? Nadace je do brněnský…
- Mezi Vinohrady a Židenicemi v Brně vzniká bytový k…
- ČOI zabavila na tržnici v Hatích padělky v hodnotě…
- Kometa a Sparta po debaklech odehrají domácí odvet…
- Lidé si 17. listopad připomenou řadou shromáždění,…
- Pěvkyně Magdalena Kožená se do rodného Brna vrátí …
- Vědecký tým Zahradnické fakulty se zabývá ochranou…
- Nedostatek peněz může odsunout jednu ze dvou želez…
- Českou cenu za architekturu letos získal dětský ho…
Přinášíme vám aktuální události z Brna a okolí. Přehledné zpravodajství, krimi, sport, kulturu a veřejné dění v Brně – denně pro vás vybíráme ty nejdůležitější zprávy z našeho města. Chybí vám tu něco? Napište nám.
