Jako z akčního filmu. Brněnští strážníci se v pondělí v noci nestačili divit, co se kolem nich děje. Přímo před jejich očima totiž řidič vyklopil z auta ženu, která později tvrdila, že se jen snažila z auta utéct. Test pak u rozzuřeného řidiče potvrdil přítomnost drog. Žena vyvázla bez zranění, informovala zpravodajský portál BRŇAN mluvčí brněnských strážníků Jana Pokorná.

„Při projednávání přestupku v Rooseveltově ulici kolem strážníků projíždělo vozidlo, u kterého se za jízdy otevřely dveře spolujezdce, a na vozovku vypadla žena. Řidič zastavil, vystoupil z auta a na ležící ženu začal křičet. Žena se zvedla a z obavy před ním žádala strážníky o pomoc,“ popsala Pokorná.

Třicátník měl trhavé pohyby a choval se násilnicky

Dechová zkouška alkohol neprokázala, drogový test přivolaných státních policistů však muži přinesl nepříznivý výsledek. „Sedmadvacetiletá žena měla mírně odřená kolena, lékařské ošetření však opakovaně odmítla. Z jedoucího auta prý vyskočila ze strachu, že jí muž ublíží,“ doplnila Pokorná. Případ si následně převzali státní policisté.