fbpx
01. 04. 2023 Dnes má svátek Hugo

Dálnici D1 v Brně ve směru na Vyškov na hodinu uzavřela nehoda nákladních aut

Foto:

redakce (MOŠ)

Dopravní nehoda tří nákladních automobilů uzavřela dnes krátce po 7:00 dálnici D1 v Brně ve směru na Vyškov. Nehoda se stala mezi sjezdy 194 a 196, což je nejvytíženější část dálnice v kraji, řekl mluvčí jihomoravských policistů Pavel Šváb.

Krátce po 8:00 hasiči uvolnili levý jízdní pruh a řidiči tak nehodu mohli začít objíždět. V té době začínala kolona přibližně na 182. kilometru u sjezdu Kývalka.

Zcela se dálnice otevřela v 10:00

„Kolona stojících aut se neustále prodlužuje, bohužel pro tento úsek dálnice je volba objízdné trasy komplikovaná,“ uvedl Šváb. Na místě se srazily tři nákladní vozy, dva z nich museli hasiči odtáhnout ke straně, aby jízdní pruh uvolnili. Kompletně se dálnici podařilo otevřít v 10:00, kolona se tak začala rozjíždět. Podle informací Národního dopravního informačního centra byla kolona v tu chvíli zhruba dvacetikilometrová.

Na místě byli také záchranáři, kteří na místo vyslali tři pozemní jednotky. „Na místě jsme ošetřili jednoho muže a se středně těžkými zraněními jej dopravili do Fakultní nemocnice Brno,“ uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT