děti

V Ivančicích srazilo auto chlapce, vběhl do silnice mimo přechod

5. 3. 2019

Osobní auto v pondělí odpoledne před čtvrtou hodinou srazilo v Krumlovské ulici v Ivančicích u Brna devítiletého chlapce. 

Celý článek

Děti natočí reportáže o pamětnících ze svého okolí

21. 2. 2019

Možnost natočit vlastní rozhlasovou nebo televizní reportáž nebo zažít dobrodružnou expedici dostanou desítky brněnských dětí. Radní 20. února schválili dva body týkající se podpory neformálního vzdělávání. 

Celý článek

V babyboxech bylo odloženo už celkově 185. dětí. To zatím poslední je kluk v brněnském babyboxu!

19. 2. 2019

V úterý 19. února v 10:24 vstoupil dvířky babyboxu v brněnské Nemocnici Milosrdných bratří do nového a snad lepšího života čerstvě narozený klučík.

Celý článek

Na jihu Moravy se při oslavách alkoholem přiotrávily tři děti

1. 1. 2019

V Jihomoravském kraji se během silvestrovského veselí alkoholem přiotrávily tři děti, stav jednoho dokonce vyžadoval napojení na řízenou ventilaci. Záchranáři zaznamenali od pondělních 19:00 do dnešních 06:00 celkem 184 výjezdů.

Celý článek

ZOO Brno přichystala jako každý rok mikulášskou nadílku pro děti z onkologického oddělení dětské nemocnice v Brně

5. 12. 2018

Neobyčejné vánoční setkání připravili zaměstnanci Brněnské ZOO dětským pacientům z onkologického oddělení Dětské nemocnice v Brně.

Celý článek

Jak na první pomoc u dětí a seniorů? Poradí série seminářů

18. 9. 2018

íce než tři desítky seminářů na různých místech po celém Brně. Takovou podobu má podzimní akce projektu Brno – Zdravé město. Veřejnost se díky tomu seznámí se zásadami poskytování první pomoci u dětí a prevencí úrazů seniorů.

Celý článek

Policisté na jihu Moravy letos evidují už 10 pádů dítěte z oken

14. 9. 2018

Policisté v Jihomoravském kraji letos vyjížděli k deseti případům pádů dětí z oken, některé z nich skončily tragicky. Policisté upozorňují, že je nezbytné těmto situacím předcházet, uvedla dnes na policejním webu preventistka Zdeňka Procházková...

Celý článek

Stránky