Na první utkání nejvyšší české ligy v novém roce zajížděly basketbalistky Žabin do Hradce Králové v téměř plné sestavě – na soupisku se po nemoci vrátily Marques Webb i Petra Záplatová. Ani jejich 13, resp. 9 bodů však nestačilo na to, abych z Hradce odjížděly s vítězstvím. První čtvrtina utkání připomínala divokou přestřelku, což potvrzuje i stav po prvním dějství 31:27. Ve druhé desetiminutovce Lvice uzavřely obranu, povolily brňankám pouze 8 bodů ze hry a tuto část hry vyhrály poměrem 26:9. A právě před poločasem se doslova zlomil chleba. Ačkoli ve druhé půli už Žabiny s hradeckými držely krok, manko ze druhé čtvrtiny smazat nedokázaly a utkání prohrály s konečným výsledkem 90:65.

Ani noc ze soboty na neděli pak nebyla pro brněnský klub příznivá. Neznámý pachatel odcizil jejich klubový vůz. Zástupci klubu proto prosí o jakoukoliv informaci a sdílení:

Dnes v noci nám bylo odcizeno auto Škoda Fabia Combi 1BI 5722 na ulici Laštůvkova v Bystrci. Auto je nepřehlídnutelné díky svému polepu (viz obrázky pod článkem). Při nalezení volejte 607175780.
PROSÍM SDÍLEJTE A DĚKUJEME ZA KAŽDOU POMOC!

Věříme, že i s pomocí našich čtenářů se automobil vrátí klubu zpět a hráčky se tak budou moci soustředit na další důležité ligové souboje na palubovce.