Milovníci plážových sportů se nemusí bát, že s nastupující zimou jejich aktivity skončí. Městská společnost STAREZ SPORT opět nabízí zázemí na Riviéře. V areálu je už postavena moderní přetlaková nafukovací hala, která zakrývá 6 hřišť na beachvolejbal. Zpravodajský portál BRŇAN o tom informovala mluvčí městské společnosti Michaela Dittrichová.

Hala je v provozu od začátku října a veškeré vybavení lze zapůjčit přímo na místě. Provoz tohoto krytého sportoviště bude fungovat až do dubna.

„Hala je pokryta dvouplášťovou technologií, která zajišťuje ochranu proti povětrnostním vlivům a poskytuje kvalitní tepelnou izolaci. Kromě vytápění je vybavena také LED osvětlením pro celodenní využitelnost. Tvar haly je speciálně uzpůsoben potřebám plážového volejbalu, v nejvyšším bodě dosahuje hala až do úrovně 13,5 metru,“ popsala Dittrichová.

Zázemí pro sportovce je během zimní sezóny umístěno v prostorách informačního centra, které se nachází v první budově za vstupem do areálu

Samozřejmostí jsou šatny, uzamykatelné skříňky a sociální zařízení včetně sprch, hráči i hosté se mohou občerstvit balenými nápoji. „Dvouplášťová nafukovací hala může být na dálku ovládána přes mobilní aplikaci. Ta umožňuje regulaci teploty uvnitř haly, ovládání osvětlení zvlášť pro každý z kurtů a je v ní možné sledovat tlak v hale i rychlost větru v bezprostředním okolí haly,“ doplnila Dittrichová.

Bílá hala bude nad kurty nafouklá až do dubna

Kurty jsou nyní otevřené od pondělí do čtvrtka od 16 do 20 hodin. Hodina hry vyjde návštěvníky na 850 korun. Mimo klasický hodinový pronájem mají sportovní nadšenci možnost pronajmout si halu pro větší skupinové tréninky nebo turnaje. Cena za celodenní (osmihodinový) pronájem všech šesti kurtů je nastavena na patnáct tisíc korun. Zájemci si mohou hrací plochu rezervovat ZDE.