Brněnská skupina Magic Free Group bodovala na mistrovství světa v Kodani

Ve dnech 16.- 21.10. 2017 se v dánské Kodani konalo Mistrovství světa v hip hopových disciplínách pod záštitou International Dance Organization. Mistrovství se celkem zúčastnilo 2848 tanečníků z 29 států.

  • Foto

    David Titz

V dětské věkové kategorii si brněnská taneční skupina Magic Free Group odvezla finálové 5. místo!:-) V kategorii formací se největším úspěchem stala hip hop formace Music heaven, která získala 2. místo a titul 1.vícemitrů světa v konkurenci 31 formací.

         Taneční skupina Magic  Free Group působí v Brně od roku 1996 a během své 21ti leté existence získala mnoho úspěchů na tuzemských i zahraničních soutěžích. Mezi ty největší patří 7x titul Mistra světa, 5x titul Vícemistra a nespočet titulů Mistra České republiky. Magic Free Group vychovává tanečníky od tří let přes všechny věkové kategorie a výkonnostní skupiny až po tanečníky rodiče. Momentálně sídlí v nově zrekonstruovaném studiu v blízkosti Mendlova náměstí, kde trenéři předávají několikaleté zkušenosti dalším tanečníkům. Pořádají letní soustředění, příměstské tábory a vlastní galaprogram, který letos připadne na 22. prosince. Akce se bude konat v Boby centru, předvede ho 200 členů MFG a to vše pod taktovkou Ondřeje Sokola.