Zpěvačka Anna K. získala nedávno cenu Anděl za skladbu Údolí včel, dnes svou hudbou rozezpívá brněnský Sono Music Club. Zpravodajský portál BRŇAN o tom za organizátory informovala Nadia Koronovská.

Oblíbená zpěvačka Anna K. se stala vítězkou letošního ročníku hudebních Cen Anděl Coca-Cola 2023. Sošku získala za skladbu Údolí včel ze stejnojmenného alba, na kterém spolupracovala se svým partnerem, kytaristou Tomášem Varteckým.

“Je mi velkou ctí, že ke mně přilétl jeden krásný Anděl, mám z něj upřímnou radost! Spolu s Tomášem děláme hudbu srdcem a podle našeho vkusu a jsme moc šťastní za to, že se naše tvorba líbí a je úspěšná. Cesta k výsledku je někdy trnitá, takže takové ocenění je pro nás muzikanty důležité. Celé album Údolí včel je za mě takový třpytivý drahokam v moji diskografii,” uvedla Anna K., která tuto trofej oslavuje na všech dubnových koncertech.

Během těchto výjimečných večerů zpěvačka živě představí a také pokřtí album Údolí včel

Fanoušci se můžou těšit nejen na nové písničky z alba, ale i na unikátní divadelní scénu, kterou připravuje jeden z nejvyhledávanějších českých scénografů Marek Cpin. Se stejnou pečlivostí dbá i na své oblečení, o to se postará renomovaný návrhář a stylista Lukáš Macháček.

Mezi hosty nebude chybět ani dlouholetý kamarád a bývalý spolužák Anny K. Michal Suchánek. Míša mě za ta léta podporuje na všech velkých koncertech, moc se na něj těším. A těším se i na vás, mé milé fanoušky! Budou to krásné koncerty a scéna bude naprosto neuvěřitelná. Musíte to vidět, ale hlavně slyšet,” těší se zpěvačka, která nedávno oslavila 30 let na hudební scéně.