fbpx
26. 03. 2023 Dnes má svátek Emanuel

Brno se stane centrem Evropského street dance. Festival Life! přivede prázdninový street dance kemp na brněnskou Riviéru

Prvních šest červencových dní se promění brněnská Riviéra v obří taneční festival. V termínu od 1. do 6. 7. bude totiž nově zrekonstruovaný areál zdejšího koupaliště hostit historicky první STREET DANCE KEMP.
7

Foto:

sdkeurope.com

Tato světová taneční událost přiláká do moravské metropole na jeden týden tanečníky z více než 30 států. Přijedou zdokonalovat svoje umění a učit se od nejlepších tanečníků světa. Festival zahájí průvod městem, vyvrcholením pak bude souboj nejlepších tanečníků. 

Slavnostní zahajovací ceremoniál proběhne v podobě velkolepého tanečního průvodu s tanečními jamy a to přímo v historickém centru Brna ve středu 3. července. Ve 13 hodin průvod vyrazí z Moravského náměstí od sochy Jošta ke katedrále sv. Petra a Pavla na Petrov. Po zastávce na Zelném trhu se ceremoniál přesune na náměstí Svobody, kde proběhne taneční souboj v breakdance.

Na toto slavnostní zahájení navazují finálové battly od 17:00 hod. na Riviéře. Velkým finále SVĚTOVÉHO POHÁRU SDK EUROPE 2019 festival vyvrcholí poslední den, tedy v sobotu 6. 7. 2019 od 15:00 hod. Součástí programu jsou také mezinárodní after párty po celý týden, na Riviéře tak mohou Brňané strávit celý den a užít si ten nejlepší začátek prázdnin v Brně.

Street Dance Kemp už navštívili choreografové a tanečníci Michaela Jacksona, Madonny, Justina Timberlake, Rihanny ad., ale také herci známých tanečních filmů a zakladatelé některých tanečních stylů jako například house dance. Do Brna se chystá reprezentant tanečního stylu Vogue, Dashaun Wesley, který už má za sebou spolupráci s Rihannou, Fergie i Madonnou.

 

Líbí se mi

0
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT