08. 02. 2023 Dnes má svátek Milada

Část Lidické ulice v Brně se ode dneška uzavře, omezení přijdou také v Žabovřeské

Opravy tramvajového tělesa uzavřou od pátku do neděle a poté opět v tomto termínu příští týden brněnskou Lidickou ulici ve směru z centra. 
zabovreska-1521

Foto:

kopemezabrno.cz

Řidiči neprojedou od křižovatky s Kolištěm po budovu Lidická 16. Z Koliště nebude možné odbočit vpravo na Lidickou. Doprava v opačném směru do centra zůstane beze změny, uvedla dnes v tiskové zprávě Anna Dudková z brněnského magistrátu.

Kvůli opravě rovněž od sobotního rána neprojedou ulicí tramvaje a některé autobusy. Linka 1 bude v provozu pouze mezi Pisárkami a Malinovského náměstím. Vynechá všechny zastávky mezi Moravským náměstím a Řečkovicemi. Linka 6 bude v provozu pouze v úseku od zastávky Švermova po Českou a dále pojede odklonem přes Konečného náměstí do smyčky Červinkova. Vynechá všechny zastávky mezi Moravským náměstím a Vozovnou Medlánky. Náhradní dopravu zajistí autobusy. Vyplývá to z údajů na webu brněnského dopravního podniku.

Od soboty se také změní doprava v Žabovřeské ulici, kde pokračuje stavba velkého městského okruhu. Auta pojedou po obslužné komunikaci. Přemístění dopravy umožní zahájit trhací práce na skalním masivu, aniž by bylo nutné dopravu výrazně omezit. "Auta se totiž posunou díky obslužné komunikaci dál od místa odstřelu a budou tudy smět nadále jezdit," sdělila Dudková.

Líbí se mi

0
Zdroj:
Facebook
Twitter
Email

Exkluzivně pro Brňana

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT