Vítkovičtí figurují v tabulce se čtyřmi body na poslední příčce. Porazili Vyšehrad, v minulém utkání pak během minuty stáhli dvoubrankové manko a vyválčili tak bod s Prostějovem. Zbrojovka by zase ráda odčinila nepovedený výsledek i výkon z duelu na Julisce.

Pro letošní sezónu klub připravil novinku, která by měla zlepšit úroveň občerstvení na zápasech. Jedná se o takzvanou Pivní zónu, nalézající se za krytou západní tribunou. Její součástí bude pouze a jen točené pivo.

Další novinkou je obnovení dětského koutku (sektor U) s obsluhou a hlídáním. Jeho součástí je třeba skákací hrad, branky na fotbal, stolky na malování a neschází samozřejmě speciální občerstvení pro děti.

Ještě před výkopem můžete využít služeb blízké Restaurace U Hřebíčků (Riegrova 18). Před vstupem na západní tribunu najdete jako obvykle i mobilní stánek s občerstvením.

Také letos je pro diváky na Srbské nachystána poločasová soutěž v přesnosti střelby. Jejím hlavním partnerem je společnost Pohanka & Co. – hodinky a klenoty, která do soutěže věnuje jako hlavní cenu luxusní pánské hodinky značky Christian Paul. Ani zbylí soutěžící ale nepřijdou zkrátka – čekají na ně vouchery na zboží od firmy NIKE a další ceny.

Vzájemná bilance v soutěžních zápasech: 4 zápasy (4 – 0 – 0), skóre 11:3

Nejlepší střelec vzájemných zápasů: Peter Štepanovský (4 branky)

Poslední vzájemný zápas: 11.5.2019, Vítkovice – Zbrojovka 2:4. Branky: Motyčka, Januška – Štepanovský 2, Šumbera, Vintr.