Již druhý rok mohou návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat v rámci projektu BRNO FAIR CITY mimořádné benefity v restauracích, barech či klubech nebo třeba na dopravu.

K Brnu dodnes neodmyslitelně patří titul „veletržní město“. Mezinárodní strojírenský veletrh každoročně měnil Brno na kosmopolitní metropoli plnou cizinců, technologických novinek i spotřebitelského zboží, na brněnské výstaviště za ním proudily statisíce návštěvníků. Společný projekt města Brna a Veletrhů Brno BRNO FAIR CITY má připomenout dobu, kdy veletrhy žilo celé město a pro návštěvníky, vystavovatele i Brňany bylo nabité ruchem a aktivitami.

Pro účastníky veletrhu je připraveno množství výhod a benefitů, které jim usnadní přístup ke všemu, co město Brno nabízí. Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, relaxace, zábavy a dopravy.

Výhodné nabídky brněnské gastronomie

Jednou z nejčastějších otázek, které účastníci Mezinárodního strojírenského veletrhu řeší je, kde se můžou dobře najíst. Do projektu BRNO FAIR CITY se zapojili přední podniky, které nabízí to nejzajímavější z brněnské gastronomie. V restauracích, kavárnách, pivnicích, barech či klubech jsou pro účastníky veletrhu přichystány speciální či cenově zvýhodněná menu, welcome drinky nebo nápoje zdarma.

Pivní degustace i speciální party

V bývalém atomovém krytu 10-Z budou ve dnech 2.–4.10.2018 probíhat pivní degustace brněnských pivovarů Pegas a Hauskrecht. Vstupenka na degustaci platí zároveň i pro vstup do celého krytu a jednotlivé expozice si budete moci zcela výjimečně prohlédnout s pivem v ruce. V baru HighFive je připravena ve středu 3. 10. 2018 speciální MSV party, která přinese účastníkům veletrhu řadu výhodných nabídek v podobě nápojů a zábavy zdarma.

Aktivní odpočinek, výlety i umění

Ti, kdo mají rádi aktivní odpočinek, ocení zvýhodněnou nabídku na motokáry Kart Arena, možnost projet se v Kološkopku přímo v areálu výstaviště nebo třeba vyzkoušet barmanskou mixologii na vlastní kůži. U partnerských cestovních kanceláří si můžete domluvit také zajímavé výlety po Brně či jižní Moravě. Pro milovníky umění je připraveno také zvýhodněné vstupné na výstavu Alfonse Muchy, která je k vidění na brněnském výstavišti.

Snadnější cestování po Brně

Pro jízdu hromadnou dopravou můžete využít zvýhodněnou veletržní jízdenku od brněnského dopravního podniku, který je oficiálním městským dopravcem projektu. Slevu získáte také u partnerských taxislužeb, ať už se jedná o Liftago nebo Drink&Drive.

Využít benefity mohou jak vystavovatelé, tak návštěvníci a pro jejich kompletní uplatnění je potřeba mít speciální silikonový náramek, který slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Náramek lze jednoduše získat během konání veletrhu v Info Pointu BRNO FAIR CITY u hlavního vstupu na základě předložení platného vystavovatelského průkazu (vystavovatelé) nebo platné vstupenky (návštěvníci) na Mezinárodní strojírenský veletrh 2018.