K vidění budou zbrusu nové karavany, obytné vozy, vymazlené vestavby či doplňky pro každého správného výletníka! Nebude chybět již tradiční bazar karavanů nebo Caravan Park.

Na Caravaningu Brno se pravidelně prezentují obytné vozy a karavany od desítek předních výrobců. Brněnský veletrh je první příležitostí, jak představit nové modely českému trhu, takže bude k vidění řada novinek pro nadcházející sezónu. Chybět nebudou samozřejmě ani zákazníky oblíbené modelové řady. Roste také zastoupení stále populárnějších vestaveb a vyhledávanou sekcí jsou i doplňky a příslušenství pro kempování.

Na venkovní ploše si zájemci na vlastní kůži vyzkouší ovládání obytného automobilu díky testovacím jízdám. Vhodné jsou pro všechny, kteří uvažují o koupi svého prvního vozu. Návštěvníci na veletrhu zakoupí i modely obytných vozů a karavanů, které již za sebou nějaké zkušenosti z cest mají. K dispozici budou ve venkovním bazaru. Veškeré nabízené vozy jsou ve skvělém technickém stavu a navíc potěší svými příznivými cenami. Vrátí se také minikemp fungující na principu stellplatzů, který nabídne nezapomenutelnou atmosféru spojenou s komfortním přenocováním přímo v areálu výstaviště.

Součástí veletrhu je doprovodný program zahrnující přednášky i odborné poradenství. Návštěvníci se tak dozví praktické rady pro cestování s obytným vozem nebo karavanem. Program je připravován ve spolupráci s Asociací kempování a karavaningu, takže se bude mluvit o aktuálních tématech a zazní mnoho zajímavých informací týkající se tohoto odvětví. Velice oblíbené jsou i cestovatelské přednášky, které přenesou zájemce do nejrůznějších koutů světa.