Fotbalisté Líšně přivítají ve středu na svém hřišti lídra tabulky z Pardubic

Jeden z nejatraktivnějších soubojů aktuálního ročníku FNL, středeční duel mezi domácími fotbalisty Líšně a vedoucím týmem tabulky bude snad už také před solidní diváckou kulisou.

  • Foto

    ilustrační, SKL Líšeň

Vzhledem k  uvolnění opatření v boji s koronavirem budou na středeční utkání FNL v Líšni s vedoucím týmem tabulky FK Pardubice prodávány vstupenky pro veřejnost. Areál musí být dle opatření vlády
rozdělen do pěti samostatně oddělených sektorů pro 500 osob s vlastním zázemím i vchodem. Tři vchody budou z ulice Kučerova, dva z ulice Bratří Pelíšků. Mezi jednotlivými sektory nesmí diváci přecházet. Pokud nebude odstup od souseda větší než 1,5 m, musí být použita rouška, bez níž nebude nikdo na stadión vpuštěn. Na webu SK Líšeň a na mapce u pokladny bude uveřejněno, kudy bude vstup pro VIP, permanentky a ostatní diváky v jednotlivých sektorech. Předprodej se uskuteční v úterý od 16 do 17 hod. v  hlavní pokladně u restaurace. Stejná pokladna se v den zápasu otevře v 15.30 hod. Doporučujeme všem návštěvníkům atraktivního utkání, aby si vzhledem k organizačním změnám zakoupili vstupenku v předprodeji nebo přišli do Líšně na utkání s předstihem.