Do líšeňského fotbalu vstupuje jako hlavní partner brněnská městská společnost SAKO, která v Brně zajišťuje svoz odpadu a provozuje spalovnu. Smlouvu za obě strany podepsali předseda představenstva SAKO Filip Leder a předseda SK Líšeň Karel Hladiš.

 „Rozhodli jsme se vstoupit do líšeňského fotbalu nejen kvůli skvělým výsledkům, jichž fotbalisté ve druhé lize dosáhli. Obdivujeme, jak se podařilo v Líšni vytvořit symbiózu profesionálního a amatérského fotbalu. Vidíme dobrou práci s mládeží a skvělou atmosféru v klubu. To vše chceme jako brněnští patrioti podpořit, aby se práce dařila i nadále,“ popsal Leder.

 

S novým sponzorem půjdou fotbalisté Líšně do nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.  Smlouva je podepsána na tři sezóny a fotbalová Líšeň obdrží tento a následující dva roky vždy půl milionu korun. „Smlouva s SK Líšeň je největší ve srovnání s ostatními našimi partnerskými smlouvami,“ doplnil Leder.

„Náš rozpočet na první mužstvo činí 15 mil korun, takže jsme na spodní hranici klubů v soutěži, třeba Zbrojovka má 70 milionů. Hlásí se nám i další sponzoři, jsou sice menší, ale hlavní je, že nikomu nedlužíme ani korunu,“ zdůraznil Hladiš. Ten dále zdůraznil, že si všech sponzorských partnerů velmi váží a je to pro všechny i zásadní motivace.