Fotbalová Zbrojovka odstartovala prodej permanentek

Ve čtvrtek v 9 hodin odstartoval prodej permanentních vstupenek na prvoligovou sezönu Zbrojovky Brno. První týden budou mít předkupní právo majitelé permanentek z loňské sezóny.

  • Foto

    fczbrno.cz

Až do středy 19. srpna budou permanentky v prodeji každý pracovní den ve Fanshopu na Srbské, a to v tomto režimu: Pondělí 13.00 - 18.00, úterý 13.00 - 18.30, ve středu 9.00 - 12.00 ve čtvrtek 9.00 - 16.00 a v pátek 9.00 - 13.00.

Stejně jako v předcházejících letech prosí zástupci klubu všechny fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku. Vzhledem k nejistým prognózám a možným změnám v souvislosti s epidemií koronaviru je důležité uvést zejména aktuální kontaktní údaje, abychom vás mohli okamžitě informovat o novinkách.

Formulář je možné stáhnout na stránkách klubu (www.fczbrno.cz/ ) a vyplnit jej s předstihem doma. Výrazně se tím urychlí samotný prodej.

Klub si váží podpory všech fanoušků, kteří i v nelehkém období uplynulé sezóny pomáhali k postupu. V prvním týdnu tak budou mít jako obvykle předkupní právo na svá místa majitelé permanentních vstupenek z letošní sezóny, od čtvrtka 13. srpna se pak tato místa automaticky odblokují pro další prodej. Od 19. srpna pak bude prodej probíhat po individuální domluvě.

Bohužel s ohledem na výše zmíněnou epidemii nelze zatím počítat s plnou kapacitou Srbské. Z tohoto důvodu nebude možné dávat do prodeje jednotlivé vstupenky pro děti nebo seniory. Do prodeje nepůjdou ani permanentky na tribuny A a B (jejich majitelům budou nabídnuta jiná místa na protilehlé kryté tribuně).

Majitelům permanentních vstupenek jsme ovšem schopní garantovat jejich místo na tribuně, pokud budou nadále platit aktuální epidemiologická opatření (pět sektorů po 1000 fanoušcích a zároveň 25 procent kapacity stadionu). V případě zhoršení situace se neodehrané zápasy přenesou do další sezóny.

V ceně permanentek jsou kromě ligových duelů (sedmnáct domácích zápasů) také přípravné duely, pořádané či spolupořádané klubem, a domácí pohárové zápasy.

Také letos zůstávají v prodeji oblíbená klubová sedadla. Cena za klubové sedadlo zahrnuje místo na hlavní tribuně Městského stadionu Brno a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje).