Nebo tedy tramvaj, pro neznalé. Ale věřím, že termín "šalina" je stejně notoricky známý, jako samotná Kometa. A to nejen v Brně a okolí. 

Tento vůz v klubových barvách Komety bude brázdit ulice Brna na pravidelných linkách. Tramvaj Kometa Expres vyjela z vozovny v Medlánkách ve čtvrtek před třetí hodinou odpolední a svoji první cestu absolvovala na trase linky č. 12 vedoucí z Komárova k Technologickému parku.

„Moc nás těší, že po vlaku Kometa Expres dnes vyjíždí do ulic také stejnojmenná tramvaj. Vážíme si našeho propojení s další městskou společností, Dopravním podnikem města Brna. Věříme, že společně se nám bude dařit posílit propagaci sportu a našeho města. Chtěla bych poděkovat panu primátorovi a kolegům z Dopravního podniku za spolupráci na tomto projektu. Společně připravujeme křest tramvaje a rádi bychom nabídli v rámci soutěže našim fanouškům jedinečnou jízdu v tramvaji Kometa Expres z náměstí Svobody k DRFG Areně na vybrané utkání,“ uvedla Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka Komety Brno.

Kometa už nyní připravuje pro své fanoušky soutěž o jízdu "šalinó" a o lístky na hokej.