Kometa Brno

Erat s Němcem se chystají na čtvrtfinále OH, Kometa válí v přípravě. Porazila tým Soči 7:1

21. 2. 2018

Přípravný hokejový zápas Kometa Brno - Soči 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

Celý článek

Kometa porazila doma Pardubice těsně 2:1. Už má jisté play off

5. 2. 2018

Čtyři kola před koncem základní části má Kometa oficiálně jasný přímý postup do play - off. Modrobílí o tom rozhodli nedělní výhrou nad Pardubicemi v poměru 2:1.

Celý článek

DRFG Arénu čeká poslední domácí zápas před olympijskou přestávkou. Kometa v něm nastoupí proti Pardubicím

4. 2. 2018

V dnešním 47.kole Tipsport extraligy ledního hokeje nastoupí hokejistě Komety Brno v DRFG Aréně proti Pardubickému Dynamu. Pro brňany to bude na dlouhých 24 dní poslední soutěžní domácí zápas. Po té následuje po dobu olympiády přestávka.

Celý článek

Zápas s Pardubicemi uvidí i tribuna "E". Prezident hokejového svazu zrušil rozhodnutí disciplinárky

3. 2. 2018

Prezident ČSLH Tomáš Král zrušil rozhodnutí předsedy disciplinární komise ELH, kterými byla klubům HC Kometa Brno a HC Škoda Plzeň uzavřena část hlediště pro nejbližší domácí zápasy.

Celý článek

Kometa padla v Jihlavě. Rozhodl gól v poslední vteřině první třetiny

3. 2. 2018

Obránci Komety i s Markem Čiliakem už se nejspíš viděli v šatně. S poslední vteřinou první třetiny však vstřelil Čachotský první, a jak se ukázalo rozhodující gól zápasu.

Celý článek

Historicky nejúspěšnější hokejové týmy se dnes utkají v Jihlavě. Kometa bojuje o pozici, Dukla se chce vyhnout play out

2. 2. 2018

Na Horáckém zimním stadioně v Jihlavě dnes proti sobě nastoupí historicky nejúspěšnější kluby - Dukla a Kometa. V aktuální sezóně se nejspíš potkají už naposledy - Jihlava pravděpodobně do play off nepostoupí.

Celý článek

Kometa Brno má kvůli fanouškům uzavřenou jednu tribunu

31. 1. 2018

Disciplinární komise hokejové extraligy  uzavřela Kometě Brno pro nedělní utkání proti Pardubicím tribunu E.