Kometa Brno

Erat s Němcem se chystají na čtvrtfinále OH, Kometa válí v přípravě. Porazila tým Soči 7:1

21. 2. 2018

Přípravný hokejový zápas Kometa Brno - Soči 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

Celý článek

Kometa porazila doma Pardubice těsně 2:1. Už má jisté play off

5. 2. 2018

Čtyři kola před koncem základní části má Kometa oficiálně jasný přímý postup do play - off. Modrobílí o tom rozhodli nedělní výhrou nad Pardubicemi v poměru 2:1.

Celý článek

DRFG Arénu čeká poslední domácí zápas před olympijskou přestávkou. Kometa v něm nastoupí proti Pardubicím

4. 2. 2018

V dnešním 47.kole Tipsport extraligy ledního hokeje nastoupí hokejistě Komety Brno v DRFG Aréně proti Pardubickému Dynamu. Pro brňany to bude na dlouhých 24 dní poslední soutěžní domácí zápas. Po té následuje po dobu olympiády přestávka.

Celý článek

Zápas s Pardubicemi uvidí i tribuna "E". Prezident hokejového svazu zrušil rozhodnutí disciplinárky

3. 2. 2018

Prezident ČSLH Tomáš Král zrušil rozhodnutí předsedy disciplinární komise ELH, kterými byla klubům HC Kometa Brno a HC Škoda Plzeň uzavřena část hlediště pro nejbližší domácí zápasy.

Celý článek

Kometa padla v Jihlavě. Rozhodl gól v poslední vteřině první třetiny

3. 2. 2018

Obránci Komety i s Markem Čiliakem už se nejspíš viděli v šatně. S poslední vteřinou první třetiny však vstřelil Čachotský první, a jak se ukázalo rozhodující gól zápasu.