Hokej

Hokejisté v posledním zápase před MS hostí Rusko

5. 5. 2019

Čeští hokejisté dnes v generálce na mistrovství světa hostí v Brně Rusko a na domácím turnaji Carlson Hockey Games mohou hrát o celkové vítězství. 

Celý článek

Hokejisté nastoupí v Brně proti Švédsku s devíti posilami z NHL

4. 5. 2019

S devíti hráči z NHL nastoupí dnes čeští hokejisté k druhém utkání na brněnském turnaji Carlson Hockey Games proti Švédsku.

Celý článek

Na brněnském ledě se těsně před MS představí naše reprezentace v dalším turnaji EHT

2. 5. 2019

Trenér Miloš Říha zveřejnil nominaci na Carlson Hockey Games - z Komety se představí Martin Zaťovič. Rusko, se kterým se naši utkají v neděli, hlásí hvězdnou sestavu v čele s Ovečkinem.

Celý článek

Starosta z Brna požaduje dodatečný trest pro libereckého Ševce

10. 4. 2019

Starosta městské části Brno-Židenice Aleš Mrázek požaduje dodatečný trest pro libereckého obránce Martina Ševce za zásah holí ve čtvrtém utkání semifinále play off hokejové extraligy na ledě Komety Brno. 

Celý článek

Před reprezentační přestávkou jede Kometa do Plzně. Utká se se svým sousedem v tabulce

1. 2. 2019

Hokejisty brněnské Komety čeká poslední zápas před únorovou reprezentační přestávkou. V pátek večer budou Brňané usilovat v Plzni o prodloužení série vítězných zápasů, která momentálně činí tři utkání.

Celý článek

Dva obránci, dva útočníci. Hned čtyři hráče z kádru Komety povolal trenér do reprezentace

30. 1. 2019

Českou hokejovou reprezentaci čekají příští týden Švédské hokejové hry a Kometa bude mít čtyřnásobné zastoupené. Do defenzívy byli nominováni zkušený Ondřej Němec a Jan Štencel, v útoku dostanou  příležitost Petr Holík a Martin Zaťovič.

Celý článek

Brňané dnes vyrazí z Králova Pole Kometa expresem do Vítkovic

18. 1. 2019

Modrobílý vlak vyrazí dnes na svoji druhou cestu. Po předloňské výpravě do hlavního města na zápas se Spartou v O2 Aréně se dnes vypraví Kometa s celým realizačním týmem a fanoušky do Ostravy na zápas s Vítkovicemi.

Celý článek

Stránky