Hokej

Před reprezentační přestávkou jede Kometa do Plzně. Utká se se svým sousedem v tabulce

1. 2. 2019

Hokejisty brněnské Komety čeká poslední zápas před únorovou reprezentační přestávkou. V pátek večer budou Brňané usilovat v Plzni o prodloužení série vítězných zápasů, která momentálně činí tři utkání.

Celý článek

Dva obránci, dva útočníci. Hned čtyři hráče z kádru Komety povolal trenér do reprezentace

30. 1. 2019

Českou hokejovou reprezentaci čekají příští týden Švédské hokejové hry a Kometa bude mít čtyřnásobné zastoupené. Do defenzívy byli nominováni zkušený Ondřej Němec a Jan Štencel, v útoku dostanou  příležitost Petr Holík a Martin Zaťovič.

Celý článek

Brňané dnes vyrazí z Králova Pole Kometa expresem do Vítkovic

18. 1. 2019

Modrobílý vlak vyrazí dnes na svoji druhou cestu. Po předloňské výpravě do hlavního města na zápas se Spartou v O2 Aréně se dnes vypraví Kometa s celým realizačním týmem a fanoušky do Ostravy na zápas s Vítkovicemi.

Celý článek

Hokejové přípravky z Jihu Moravy a z Rakouska sehrály turnaj v Rosicích

25. 11. 2018

V pěti letech už tito kluci (a v mnoha případech i holky) bruslí s naprostou samozřejmostí. Hokejové zápasy přípravek v sobě mají bojovnost, zaujetí a hlavně radost ze hry.

Celý článek

Fandíte Kometě Brno? Teď jí můžete posílat přání k narozeninám

23. 11. 2018

Blíží se konec listopadu a tedy narozeniny tvého oblínemého klubu. Kometa letos oslaví 65 let od svého vzniku a prostřednictvím emailu ...

Celý článek

Kometa ve Finsku ve druhém osmifinále Ligy mistrů remízovala a postupuje

21. 11. 2018

Kometa bere z finského ledu remízu 5:5 a po celkovém skóre z dvojzápasu 10:6 postupuje přes Tapparu do čtvrtfinále Champions Hockey League!

Celý článek

Osmifinálová odveta Ligy mistrů ve Finsku: Kometa má náskok z prvního utkání

20. 11. 2018

Dnes se osmifinále hokejové Ligy mistrů přesouvá do Finska. Kometa se pokusí dovršit postup do čtvrtfinále. Brno si v prvním duelu vypracovalo náskok a Tappara Tampere se bude před svými fanoušky snažit zvrátit vývoj série.

Celý článek

Stránky