V oblíbeném zábavném pořadu Zázraky přírody se na Silvestra objeví i známý maxijedlík Jaroslav Němec. S dalšími známými hosty tam bude závodit v pojídání maxi jednohubek a jako nášup si ještě dopřeje velkou sklenici marmelády. Jaroslav Němec to potvrdil zpravodajskému portálu BRŇAN.

Znají se s Kořenem

Maxijedlík se už několik let zná s moderátorem Vladimírem Kořenem, který Zázraky přírody moderuje s Marošem Kramárem. „Slovo dalo slovo a pak mi přišla pozvánka na natáčení silvestrovského dílu,“ uvedl rodák z Bystré u Poličky.

Rozdá si to s Kořenem, Kohákem a Knorem

Němec bude v průběhu pořadu, který na Silvestra patří k nejsledovanějším, soutěžit s Vladimírem Kořenem, Jakubem Kohákem a Milošem Knorem v pojídání maxi jednohubek. „Počítal jsem spíš s klasickými malými jednohubkami, ale řekli mi, že jsem maxijedlík, tak budeme pojídat maxi jednohubky. A musím říct, že byly opravdu velké,“ upřesnil vyučený kuchař, který nyní pracuje jako skladník.

Každý měl sníst 25 jednohubek

Před každým soutěžícím bylo na talíři pětadvacet jednohubek. „Byla tam pomazánka, salám, olivy i sýr. Na jejich snězení jsme měli pět minut. Jakub Kohák to pak v legraci trochu šidil a házel jednohubky za sebe,“ vzpomínal maxijedlík s úsměvem na natáčení.

Jako nášup si dal marmeládu

Po pojídání oblíbené silvestrovské pochoutky pak ještě Jarda Němec dostal další úkol, hodný rekordmana: postavili před něj čtyři kilogramy marmelády a nechali ho, aby se do ní s pomocí velké lžíce pustil. Pokud ale chcete vědět, jak se maxijedlík s maxi jednohubkami i marmeládou popasoval, podívejte se na Silvestra od 20 hodin na Zázraky přírody.