Inscenace MINDGAME nenechá obecenstvo klidným, během celé hry si diváci nebudou jisti tím, kdo je kdo, nebo zda to, co právě vidí, je pravdou, nebo jen ďábelskou iluzí.

„Podobně jako u filmu i zde je klíčový scénář, bez něj by jakékoliv snahy o napínavou podívanou vyšly vniveč. A tento základní předpoklad je díky autorovi MINDGAME Antonymu Horowitzovi zcela naplněn. Navíc je korunován výtečným překladem Dany Hábové, která pro nás tuto hru přeložila. Velkou tíhu při budování napětí na divadle nesou herci, jejich um je také jedním z nosných pilířů ve struktuře tohoto thrilleru. V neposlední řadě je to i hudební složka inscenace, tu pro nás složil Jan Matásek. Vše je pak rámováno light designem a solidní prací zvukaře,“ uvádí k inscenaci Petr Halberstadt, režisér a představitel Stylera. 

„Petr Halberstadt a jeho společnost StageArtCZ jsou u nás už několik let jako doma a je to vzájemně velmi přínosná a příjemná spolupráce. Za tři roky existence chystají už čtvrtou inscenaci a my jsme rádi, že můžeme být u toho a že to může být u nás. Každý nový projekt je tak trochu z jiného soudku. Tentokrát je to divadelní thriller. Už se těším, jak se budeme bát,“ říká ředitel Divadla Bolka Polívky Ondřej Chalupský. 

Ve hře MINDGAME není nic takové, jak se zdá. Sledovat pečlivě děj je jedinou možností, jak doplnit všechny částečky skládanky. Kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku? Proč není kostlivec ve skříni? Další a další otázky roztáčí děsuplnou spirálu přicházejících odpovědí. Proto také další podtitul strhující podívané zní: Zapomenete dýchat!