Netradiční módní přehlídku chystají v Galerii Žlutý kopec v MOÚ

Na přehlídce vystoupí taneční skupina Magic free group, Lucie Machová - Vědomé cesty a Denisa Cziglová, foodblogerka a autorka knihy „Jak to celé přežít a nezbláznit se“.

  • Foto

    MOÚ

"Přehlídka je netradiční nejen v tom, že zde budou kromě šatů předváděny i paruky, které jsou pro ženy po chemoterapii nezbytným módním doplňkem, ale také proto, že roli manekýnek zde převezmou
členky našich dvou spřátelených pacientských organizací – MammaHELPu a Bellisek, které sdružují pacientky s rakovinou prsu," prozradila mluvčí ústavu Zuzana Joukalová.

Ženy na sobě budou mít modely italských značek Marella a Liviana Conti. Paruky pro manekýnky připravily pracovnice kadeřnictví, které se nachází v areálu MOÚ a které je velice vyhledávané ženami během jejich hospitalizace. 

Program je skutečně bohatý: vystoupí tu také brněnská taneční skupina Magic Free Group a krátce se také představí Lucie Machová s projektem Vědomé cesty. Bude se věnovat otázce seberozvoje jako životního stylu a seberealizace k plnění svých vizí. Její motto je: „Jedině má-li náš život směr a cíl, který si postupně plníme, bude nás naplňovat“. Představí se také foodblogerka Denisa Cziglová, autorka knihy "Jak to celé přežít a nezbláznit se" s krátkým povídáním o zdravé stravě.

Smyslem této akce je podpořit ženy, pacientky, které náročnou léčbou procházejí, a dodat jim sílu a energii v jejich další cestě za uzdravením.